Амоклізон ЛС
+38 (050) 357-36-56
Украина. г. Сумы, ул. Белопольское шоссе, 30/3
Моющие и дезинфицирующие средства для сельского хозяйства

Амоклізон ЛС

Склад:

амоксицилін

(амоксициліну тригідрат) – 200 мг,

кислоту клавуланову

(калію клавуланат) – 50 мг,

преднізолон – 10 мг.

Період виведення (каренції)

Молоко – 5 діб

М’ясо – 15 діб

після останнього введення препарату.

Амоксицилін активний проти грампозитивних та грамнегативних бактерій, таких як Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Corynebacterium spp., E.coli., Haemophilus spp., Klebsiella spp., Shigella spp., Salmonella spp., Pasteurella spp.

Кислота клавуланова є інгібітором бета-лактамази, пригнічуючи її активність.

Преднізолон проявляє протизапальну, десенсибілізуючу та антиалергічну дію, а також володіє протишоковими та антитоксичними властивостями.

Показання до застосування

Амоклізон ЛС застосовують для лікування маститів у корів в період лактації, спричинених штамами Staphilococcus (включаючи ті, що виробляють бета-лактамазу), Streptococcusspp. (в тому числіS. agalactiae, S. dysgalactiae та S. uberis), E.coli (включаючи штами, що виробляють бета-лактамазу).

Дози та способи введення

Одна шприц-туба використовується для лікування однієї чверті вимені.

Після видоювання секрету вимені вміст однієї шприц-туби вводять у дійковий канал ураженої чверті вимені тричі з інтервалом 12 годин. Після введення препарату чверть молочної залози масажують для рівномірного розподілу його по всій цистерні.

При інфекціях, спричинених бактеріями Staphylococcus aureus, курс лікування може бути збільшений. Період лікування визначається лікарем ветеринарної медицини.Возможно, Вас также заинтересует