Ба-Кето
+38 (050) 357-36-56
Украина. г. Сумы, ул. Белопольское шоссе, 30/3
Моющие и дезинфицирующие средства для сельского хозяйства

Ба-Кето

Склад:

1 мл препарату містить діючу речовину:

кетопрофен – 100 мг.

Період виведення (каренції)

ВРХ (м’ясо) – 4 доби

ВРХ (молоко) – 0 діб

Свині (м’ясо) – 4 доби

після останнього введення препарату.

Флакон 100 мл

Кетопрофен має протизапальну, знеболюючу та жарознижувальну дію, механізм якої полягає в інгібуванні ферменту циклооксигенази, пригніченні синтезу простагландинів і тромбоксану. У коней кетопрофен протидіє ефекту ендотоксину і не допускає виникнення кишкових судом, викликаних брадикініном. Кетопрофен інгібує ліпооксигеназний шлях метаболізму кислоти арахідонової, що призводить до зменшення синтезу медіаторів запалення — лейкотрієнів. Кетопрофен має здатність пригнічувати агрегацію тромбоцитів.

Показання до застосування

Велика рогата худоба: як протизапальний та знеболюючий засіб, а також при лікуванні тварин із захворюваннями опорно-рухового апарату та молочної залози (мастити).

Коні: як знеболюючий засіб при лікуванні тварин із захворюваннями опорно-рухового апарату та суглобів, при кольках, як симптоматичний препарат у післяопераційний період (зняття болю, усунення набряків).

Свині: для лікування тварин при захворюваннях опорно-рухового апарату (артрозах, артритах, вивихах, набряках, тендовагінітах, травмах), як допоміжна терапія за респіраторних захворюваннях, гнійно-некротичних ураженнях нижніх відділів кінцівок, післяпологової септицемії та токсемії (синдром мастит-метрит-агалактія) за умови проведення відповідної антибіотикотерапії.

Дози та способи введення (внутрішньовенно, внутрішньом’язово)

коні(внутрішньовенно) – 1 мл препарату на 45 кг маси тіла (2,2 мг кетопрофену на 1 кг маси тіла) один раз на добу протягом 3-5 діб;

велика рогата худоба(внутрішньом’язово або внутрішньовенно) – 3 мл препарату на 100 кг маси тіла (3 мг кетопрофену на 1 кг маси тіла) один раз на добу протягом 1-3 діб;

свині (внутрішньом’язово) – 3 мл препарату на 100 кг маси тіла (3 мг кетопрофену на 1 кг маси тіла) один раз на добу протягом 1-3 діб.

Одночасне застосування Ба-Кето з антибіотиками підвищує його ефективністьВозможно, Вас также заинтересует