Моющие и дезинфицирующие средства для сельского хозяйства

Кальсимин

Кальсімін®

Опис

Безбарвний або жовтуватого кольору розчин для ін’єкцій

Склад

100 мл препарату містить діючу речовину:

Кальцію глюконат – 45 г

Кальцію глюкогептонат – 2 г

Кальцію гіпофосфіт – 2 г

Кальцію D-сакрат – 1 г

Магнію хлорид – 3 г

Допоміжні речовини: борна кислота, натрія бісульфіт, натрія гідроксид

Фармакологічні властивості

АТС vet код: QA12A. Фармакотерапевтична група: Вітаміни та мінеральні елементи.

Дія препарату зумовлена наявністю в його складі солей кальцію та магнію. Кальцій в організмі необхідний для формування кісткової тканини, функціонування нервової системи, скорочення м’язових волокон, згортання крові. Іони кальцію регулюють проникність плазматичних мембран.

Магній є одним з основних катіонів внутрішньоклітинного середовища. Він активує ферменти циклу Кребса і нуклеїнових кислот, у мітохондріях клітин – процеси окиснювального фосфорилування, у м’язах забезпечує зв’язок актину і міозину. Магній необхідний для формування кісткової тканини. Активуючи холінестеразу, він впливає на функції центральної нервової системи.

Застосування

Кальсімін® застосовують для лікування та профілактики рахіту і остеодистрофії, перед- і післяродового залежування, післяродової гіпокальціємії, у тому числі її клінічно вираженої форми – післяродового парезу, лікування тварин за алергічних захворювань, отруєння кухонною сіллю, запальних ексудативних процесах, у разі екзематозних уражень шкіри, як кровоспинний засіб за хронічної гематурії, постгеморагічної анемії, для посилення скоротливої функції матки після отелення, лікування сук і свиноматок за еклампсії, корів – за пасовищної тетанії.

Дозування

Препарат вводиться внутрішньовенно, внутрішньом’язово або підшкірно, коням – лише внутрішньовенно у наступних дозах: коні – 80–100 мл; корови – 150–200 мл; молодняк великої рогатої худоби на 100 кг маси тіла – 50–60 мл; кози – 15–20 мл; вівці – 20–30 мл; свині на 100 кг маси тіла – 20–25 мл.

Протипоказання

Не застосовувати тваринам з патологією серця.

Застереження

Внутрішновенно препарат вводиться повільно. Внутрішньом’язово в одне місце великим тваринам вводити не більше 25 мл, підшкірно – 40–50 мл, молодняку, вівцям, козам, свиням відповідно 10 і 20 мл.

Кальсімін® може використовуватись під час тільності та лактації.

Оскільки серцевий м’яз є чутливим до кальцію, то при внутрішньовенному введенні препарату необхідно контролювати частоту серцевих скорочень. У випадку збільшення ЧСС, необхідно негайно припинити введення препарату. Антидотом при передозуванні препаратом є  10% розчин сульфату магнію.

Період виведення (каренції): М’ясо – 0 днів, Молоко – 0 днів.

Слід уникати випадкового введення препарату людині. У разі випадкової ін’єкції людині, необхідно негайно звернутися до лікаря, показавши листівку-вкладку або етикетку препарату. Не рекомендується працювати з препаратом особам з підвищеною чутливістю до бета-лактамних антибіотиків.

При потраплянні препарату на шкіру, ретельно змити водою з милом. При потраплянні в очі, відразу ж змити чистою водою.

Форма випуску

Прозорі флакони зі скла, закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку по 100 мл.

Вторинне пакування – картонні коробки.

Зберігання

Сухе темне, недоступне для дітей місце за температури від 15°С до 25˚С.

Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання в закритій упаковці – 3 роки з дати виробництва.

Після першого відбору з флакону, препарат необхідно використати протягом 28 діб за умов зберігання у сухому темному місці за температури  від 5° до 8 °С.Возможно, Вас также заинтересует