Клінексін
+38 (050) 357-36-56
Украина. г. Сумы, ул. Белопольское шоссе, 30/3
Моющие и дезинфицирующие средства для сельского хозяйства

Клінексін

Склад:

1 мл препарату містить діючу речовину:

цефтіофур (у формі гідрохлориду) — 50 мг.

Період виведення (каренції)

ВРХ (м’ясо) – 8 діб

ВРХ (молоко) – 0 діб

Свині (м’ясо) – 5 діб

після останнього введення препарату.

Флакон 100 мл, 250 мл

Цефтіофур – антибіотик цефалоспоринового ряду третього покоління, активний проти грампозитивних (Streptococcus suis, Arcanobacterium pyogenes) та грамнегативних (Escherichia coli, Pasteurella multocida, Actinobacillus pleuropneumoniae, Mannheimia spp., Bordetella bronchiseptica, Haemophilus somnus, Fusobacterium necrophorum, Bacteroides melaninogenicus) мікроорганізмів, включаючи штами, що продукують β-лактамазу та деякі анаеробні бактерії та інші чутливі до цефтіофуру. Цефтіофур інгібує активність ферменту транспептидаза, що порушує синтез пептидоглюкану — мукопептиду клітинної оболонки, це призводить до порушення росту клітинної стінки мікроорганізму і лізису бактерій.

Показання до застосування

Велика рогата худоба: лікування тварин, хворих на міжпальцевий некробактеріоз, гострий післяродовий метрит, при захворюваннях шкіри та органів дихання, що спричинені мікроорганізмами (Escherichiacoli, Mannheimia haemolytica, Pasteurella multocida, Haemophillus somnus, Fusobacterium necrophorum, Bacteroides melaninogenicus, Arcanobacterium pyogenes), чутливими до цефтіофуру.

Свині: лікування тварин при захворюваннях органів дихання, що спричинені мікроорганізмами (Pasteurella haemolytica, Pasteurella multocida, Actinobacillus pleuropneumoniae, Salmonella cholerasuis, Streptococcus suis), чутливими до цефтіофуру.

Дози та способи введення (підшкірно, внутрішньом’язево)

Велика рогата худоба. Препарат вводять підшкірно у дозі 1 мл на 50 кг один раз на добу протягом 5 діб.

Свині. Препарат вводять внутрішньом’язово у дозі 1 мл препарату на 16 кг маси тіла тварини один раз на добу протягом 3 діб.Возможно, Вас также заинтересует