Моющие и дезинфицирующие средства для сельского хозяйства

Виламокс Л.А.

Віламокс®ЛА

 

Склад

1 мл препарату містить діючу речовину:

амоксицилін (у формі амоксициліну тригідрату) – 150 мг.

Допоміжні речовини: алюмінію стеарат, сорбітан моноолеат, тригліцерид.

Фармакологічні властивості

ATC vet класифікаційний код  QJ01- антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування.

Амоксицилін – напівсинтетичний антибіотик широкого спектру дії, що належить до аміно-пеніцилінової групи. Він перешкоджає синтезу бактеріальної клітинної стінки шляхом інгібування ензимів транспептидази та карбоксипептидази, що викликає осмотичний дисбаланс та загибель бактерії у фазі росту. Амоксицилін виявляє активність проти грампозитивних та грамнегативних бактерій (Actinobacillus lignieresi, Actinobacillus equili, Bordetella bronchiseptica, Escherichia coli (окрім штамів, які виробляють бета-лактамазу), Corynebacterium spp., Fusobacterium spp., Haemophilus spp., Moraxella spp., Pasteurella spp., Proteus mirabilis (окрім штамів, які виробляють бета-лактамазу), Salmonella spp., Actinomyces bovis, Bacillus anthracis, Clostridium spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Streptococcus spp., Staphylococcus spp. (окрім штамів, які виробляють бета-лактамазу).

Після парентерального введення амоксицилін швидко абсорбується, досягаючи максимального рівня концентрації в плазмі крові протягом 1-2 годин. Він швидко розповсюджується по всіх тканинах організму, особливо концентруючись у легенях, печінці та нирках. Амоксицилін слабо зв’язується з білками плазми крові. Проходить до спинномозкової рідини на рівнях, відповідних 10-60% концентрації у сироватці крові, при менінгіальних запальних процесах. Продукти біотрансформації амоксициліну виділяються з організму із сечею та жовчю.

Застосування

Лікування великої рогатої худоби, свиней, овець, собак та котів при захворюваннях травного каналу (ентерити), органів дихання (пневмонії, бронхопневмонії) та сечостатевої системи (цистити, метрити), суглобів, шкіри та м’яких тканин, а також для попередження післяопераційних інфекцій, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну.

Дозування

Великій рогатій худобі, свиням та вівцям препарат вводять внутрішньом’язово. Собакам та котам препарат вводять підшкірно та внутрішньом’язово.

Рекомендована доза становить 1 мл  препарату на 10 кг маси тіла або:

Вид тварини Маса тварини (кг) Доза препарату (мл)
Велика рогата худоба 400 40,0
Молодняк великої рогатої худоби 50 5
Вівці 65 6,5
Ягнята 10 1
Свині 150 15,0
Підсвинки 70 7
Поросята 7 0,7
Собаки великих порід 35 3,5
Собаки середніх порід 20 2,0
Собак малих порід 10 1
Коти 5 0,5


Возможно, Вас также заинтересует