Бутафан
+38 (050) 357-36-56
Украина. г. Сумы, ул. Белопольское шоссе, 30/3
Моющие и дезинфицирующие средства для сельского хозяйства

Бутафан

Склад:

1 мл препарату містить діючі речовини (мг):

Бутафосфан — 100,0;

ціанокобаламін (В12)- 0,05.

Період виведення (каренції)

Молоко – 0 діб

м’ясо – 0 діб

Флакон 100 мл

Бутафосфан — органічна сполука фосфору, що поповнює рівень фосфору в організмі тварин, покращує вуглеводний та білковий обміни речовин.

Ціанокобаламін (Вітамін В12) позитивно впливає на цикл трикарбонових кислот, сприяє синтезу гемоглобіну, покращує синтез ДНК, вироблення мілеїну.

Показання до застосування

Бутафан застосовують (у поєднанні з препаратами кальцію та магнію) для лікування тварин за парезів та тетаній, що викликані порушеннями обміну речовин, а саме: гіпофосфатемія та гіпокальцемія у корів через дефіцит фосфору та вітаміну В12. У великої рогатої худоби препарат застосовують при лікуванні кетозу та інфекцій травного каналу, зниженні молочної активності, рубцевого алколозу та ацидозу, хронічних порушень травлення.

Застосовують також:

— за дефіциту фосфору та кальцію, рахіту у новонароджених, при остеомаляції, розладах нервової системи, як допоміжна терапія разом із препаратами вітаміну D, як підтримуюча терапія при паразитарних інфекціях та вторинній анемії;

— за люмбаго у коней (як підтримуюча терапія з препаратами кальцію);

— для підтримки процесів росту та розвитку за ослабленого стану (зниження апетиту та загальної слабкості) молодняка тварин, собак і котів.

Дози та способи введення (внутрішньовенно, підшкірно, внутрішньом’язово в мл на одну тварину)

велика рогата худоба, коні — 10-25

лошата, телята — 5-12

вівці, кози — 2,5-8

собаки — 0,5-5

коти — 0,5-2,5

свині — 2,5-10

поросята — 1-2,5