Мультивет ЛС
+38 (050) 357-36-56
Украина. г. Сумы, ул. Белопольское шоссе, 30/3
Моющие и дезинфицирующие средства для сельского хозяйства

Мультивет ЛС

Склад:

прокаїн бензилпеніцилін- 100 мг,

стрептоміцину сульфат — 100 мг,

неоміцину сульфат — 100 мг,

преднізолон- 10 мг.

Період виведення (каренції)

Молоко – 4 доби

М’ясо – 7 діб

після останнього введення препарату.

(Упаковка 48 шт.)

Прокаїн бензилпеніцилін — бактерицидний антибіотик пеніцилінового ряду. Активно діє на грампозитивні та грамнегативні бактерії (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Pasteurella spp.).

Неоміцин – аміноглікозидний антибіотик, характеризується широким спектром дії на грампозитивні та грамнегативні мікроорганізми, у тому числі Staphylococcus spp., Streptococcus spp., E. coli.

Стрептоміцину сульфат – антибіотик, що належить до групи аміноглікозидів, характеризується бактерицидною дією на грамнегативні бактерії, в тому числі E. coli, Salmonella spp., Pasteurella spp., Klebsiella spp.

Преднізолон проявляє протизапальну, десенсибілізуючу та антиалергічну дію, а також володіє протишоковими та антитоксичними властивостями. Показання до застосування

Лікування корів у період лактації при різних формах маститу, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до складових препарату.

Дози та способи введення

Одна шприц-туба використовується для лікування однієї чверті вимені. Перед застосуванням ретельно струсити вміст шприц-туби. З канюлі знімають ковпачок, обережно вводять канюлю в канал дійки і натисканням на поршень вводять вміст шприц-туби в дійковий канал. Після чого шприц-тубу вилучають, пережимають верхівку дійки, масажують долю вимені знизу вверх для рівномірного розподілу препарату по всій цистерні. Повторне введення повторюють через кожні 24 години протягом 3 діб.Возможно, Вас также заинтересует